Zahradní altány

Zahradní srubové altány

Dřevěný zahradní altán je výborným dopňkem zahrady rodinného domu. Přináší celoroční prostor pro místo k posezení. V létě Vás ochrání před prudkým sluncem a v zimě, dle typu, ochrání před nepřízní počasí. Každý zákazník si může navrhnou svůj vlastní zahradní altán dle svých představ a přání. V nabídce je provedení zahradního altánu ve třech různých technologiích ( norská, kanadská a háková ), druhů dřev a pigmentových odstínů. Zahradní altán lze obohatit zařízením z masívu jako jsou stůl, lavice, židle, barový pult a další.
Uzavřenou variantou srubového zahradního altánu je zahradní domek, který nabízí celoroční možnost využití.


Srubový zahradní altán z masívu Zahradní altán Nabídka zahradního srubového altánu
Srubový altán vhodný pro celoroční využití Zahradní altán 8 uhelníkový Zahradní 8 uhelníkový altánOrientační cena standartní varianty zahradního altánu (obr 1 - 4)  169.000 Kč s DPH ( V ceně je doprava k zákazníkúm do 35km, montáž s impregnací a nátěrem včetně selského podbití a oplechování. Jako střešní krytina je již v ceně započítána belgická šindel. )

Orientační cena 8 - úhelníkového zahradního altánu (obr 5 - 6)     268.000 Kč s DPH ( V ceně je krytina ROBEN - FLAMINGO včetně podbití, oplechování, impregnace a tepelné izolace )


Pohled v interiéru zahradního altánu

Kuchyňka zahradního altánu

Interiér altánu

Zadní část s grilem

Zahradní altán - čelní část

Detail okna - ruční výroba


Pokud chcete znát konkrétní informace prosím kontaktujte nás.