Zahradní domky

Zahradní domky

Zahradní domky nabízejí širokou možnost využití. Dle řešení může zahradní domek být celoročně obyvatelný s veškerým příslušenstvím nebo může být místem pro uskladnění zahradního nářadí a vybavení. Zahradní domek také může sloužit jako alternativa k uzavřenému zahradnímu altánu. V případě vybavení stolem a grilem bude sloužit jako místo ke společenským aktivitám v kruhu přátel a nejbližších. V nabídce firmy Monivet s.r.o. je možnost volby různých druhů technologií ve, kterých může být domek zrealizován (Norská, Kanadská, Háková, Lepený hranol).Zadní část srubového zahradního domku Přední část zýahradního domku s okny Interiér srubového zahradního domku s okny
Zahradní domek v norské technologii Zahradní domek s teraskou Srubový zahradní domek
Orientační cena zahradního domku (obr 4)  336.000 Kč s DPH ( V ceně je doprava k zákazníkúm do 35km, montáž s impregnací a nátěrem včetně selského podbití a oplechování. Jako střešní krytina je již v ceně započítána belgická šindel. )

Orientační cena zahradního domku (obr 5 - 6)  305.000 Kč s DPH ( V ceně je krytina ROBEN - FLAMINGO včetně selského podbití, oplechování, impregnace a tepelné izolace )


Dokončený zahradní domek Zahradní srubový domek - celoroční využití Přední část srubového zahradního domku


Pokud chcete znát konkrétní informace prosím kontaktujte nás.