Zahradní domky

Zahradní domky

Zahradní domky nabízejí širokou možnost využití. Dle řešení může zahradní domek být celoročně obyvatelný s veškerým příslušenstvím nebo může být místem pro uskladnění zahradního nářadí a vybavení. Zahradní domek také může sloužit jako alternativa k uzavřenému zahradnímu altánu. V případě vybavení stolem a grilem bude sloužit jako místo ke společenským aktivitám v kruhu přátel a nejbližších. V nabídce firmy Monivet s.r.o. je možnost volby různých druhů technologií ve, kterých může být domek zrealizován (Norská, Kanadská, Háková, Lepený hranol).Zadní část srubového zahradního domku Přední část zýahradního domku s okny Interiér srubového zahradního domku s okny
Zahradní domek v norské technologii Zahradní domek s teraskou Srubový zahradní domek
Orientační cena zahradního domku (obr 4)  336.000 Kč s DPH ( V ceně je doprava k zákazníkúm do 35km, montáž s impregnací a nátěrem včetně selského podbití a oplechování. Jako střešní krytina je již v ceně započítána belgická šindel. )

Orientační cena zahradního domku (obr 5 - 6)  305.000 Kč s DPH ( V ceně je krytina ROBEN - FLAMINGO včetně selského podbití, oplechování, impregnace a tepelné izolace )


Dokončený zahradní domek Zahradní srubový domek - celoroční využití Přední část srubového zahradního domku


Pokud chcete znát konkrétní informace prosím kontaktujte nás.
Zjistěte jaké jsou nejvýhodnější topné systémy pro rodinné domy. Dětský lékař doporučuje dřevostavby jako ideální bydlení pro děti. Postavíme vám srub na klíč podle vašich představ.