Zahradní sauny

Sauna skvělá volba pro vaše zdraví

Zahradní sauna ve srubovém provedení je nejen netradičním spestřením architektury vaší zahrady, ale přínáší také mnoho výhod. Tyto výhody znali už naši předci tisíce let. Blahodárný účinek saunování na lidský organizmus je významný. Zahradní sauna se stane nejen místem kam si můžete jít odpočinout po náročném dni, ale také se může stát místem kam pozvat přátele na příjemné chvíle plné relaxace.

Firma Monivet Vám přináší tradiční konstrukci saun v podobě, která se nezměnila stovky let. Díky tradičním postupům budování srubových saun můžete obohatit svou zahradu prvkem jenž má nezaměnitelné kouzlo a kam se budete vždy rádi vracet.
Sauny jsou nabízeny ve třech technologiích tj. Norskou, Kanadskou a Hákovou technologií. Druhy používaného dřeva jsou na volbě zákazníka.

Nabízíme saunu v provedení Norské technologie ( obr 3 - 8 ) v materiálu sibiřská borovice s plochou 4 x 4m + 2 x 2m (teráska) . Součástí stavby je isolace z ovčí vlny, okna, dveře, dřevěná podlaha, rozvody, (elektro, kanalizace, voda). V ceně je zahrnuta doprava. montáž, impregnace domu na určeném místě.

Cena je : 485.000,-Kč (bez DPH)Práce na střeše

Vchod do zahradní sauny

Saunovací kamna

Detail okna

Detail okna

Detail okna

Obložky dveří

Obložky dveří